Поради психолога учням


Чек -лист учня

Алгоритм дій при отриманні сигналу "Повітряна тривога"








Буклет "Жертвами торгівлі людьми стають..."


Які найкращі способи для висловлення своїх емоцій?





Буклет "Права дитини"







ЯК ЗНАЙТИ СВОЄ ХОБІ,
НАВІТЬ ЯКЩО ВИ "ВЖЕ ВСЕ ПЕРЕПРОБУВАЛИ"
👇👇👇

📎Вибір хобі  залежить від особистих якостей людини, її темпераменту, характеру, цілей у житті. 

📎Знайти своє хобі, яке було б дійсно цікавим, можна лише тоді, коли це заняття відповідатиме вашим внутрішнім цінностям. 

📎Якщо для заняття улюбленою справою вам доводиться пересилувати себе – це не ваше хобі. Не варто гнатися за модою або порадами подруг, якщо це Вам не підходить. 

📎Не обов'язково вибір хобі має бути хоч якось зумовлений звичками чи сферою діяльності.

📎 У занятті улюбленою справою менш важливий результат - задоволення отримуєш вже від процесу. 

Правила вибору хобі. Воно має бути:

‼️Цікавим особисто Вам;

‼️Корисним Вам особисто;

‼️Не завдавати шкоди оточуючим.

    Вибір хобі та прихильність до улюбленої справи – не одне й те саме. Спочатку виникає первинна зацікавленість чимось, оцінка та “примірка” цього заняття на себе. На цьому етапі важливо не захопитися, кинувшись у всі тяжкі, починаючи скуповувати всі аксесуари та інструменти. Відчути і прожити цей період дуже важливо. Якщо захопленість почала вщухати – це не ваше.



Кібер булінг 📱💻🖥️😰


7 порад учню

/Files/images/psiholog/shema_0011.png

Порада перша і найтяжча. Ніколи не намагайтеся отримати все і відразу. Пам'ятайте, що успіх - це насамперед праця. Не вірте красивим фільмам, де щоб досягти успіху досить бути вродливим чи багатим.

Порада друга - про любов. Обов’язково зміни своє відношення до людей, які тебе оточують. Хочеш, щоб тебе любили люди - полюби їх сам. Подумай, чи подобаються особисто тобі егоїстичні, нетерпимі до чужих думок люди? То чому, якщо ти саме такий, повинні любити тебе?

Порада третя - особлива. Потрібно на деякий час забути, що ти особливий, не такий як всі. Запам'ятай, що про це знає лише твоя мама і ти сам.

Порада четверта - про найдорожче. Полюби себе насамперед сам. Це не значить, що ти повинен любуватися собою в дзеркало. Просто стався з повагою до свого тіла, не отруюй його алкоголем та іншими ядами.

Порада п'ята - пріоритетна. Не розпорошуй свої сили відразу у всіх напрямках. Вибери кілька важливих для тебе справ і наполегливо вдосконалюйся саме в них. Хоча спробувати себе в нових справах ніколи не завадить. Хто зна, можливо, саме там чекає на тебе успіх, сидить собі і жде, коли ж ти його віднайдеш.

Порада шоста - навчайся! Навчайся все своє життя. Ніхто не заперечує, що ти і так багато знаєш та умієш. Добре, що ти знаєш, скільки часу тривала столітня війна (100?!), чудово, якщо ти можеш відрізнити комп'ютерний вірус від вірусу грипу, вітаю, якщо зумієш своїми руками забити звичайний цвях в цегляну стіну.

Порада сьома і остання (по списку, а не по значенню!) Отже, ти хочеш досягти успіху? То чого ж тоді чекаєш і витрачаєш свій дорогоцінний час на читання цих порад? Давай, не сиди, пора уже щось зробити своїми руками.

 

Якщо ви хотіли б емоційно себе розвантажити, виконайте завдання: Грають всі!

Просто перейдіть за посиланням та натисніть на чоловічка. Ця вправа обов’язково підійме настрій кожному.

Є різні варіанти:

https://www.zanorg.com/musicmachines/beatles/

https://www.zanorg.com/musicmachines/quatuor/

https://www.zanorg.com/musicmachines/country/


Як бути справжнім другом?

1. Не з'являйтеся лише тоді, коли вам щось потрібно.

2. Не звалюйте всю відповідальність на інших.

3. Рахуйтеся з почуттями друга.

4. Не намагайтеся показати, що ви у всьому краще.

5. Слухайте.

6. Проявляйте турботу, як тільки помітили, що в друга щось не так.

7. Докладіть максимум зусиль, якщо вас попросили про допомогу.

8. Дайте другові відчути, що він для вас важливий.

9. Поважайте особисті межі.

10. Знайомте друзів з іншими людьми.


Джерело :Мотивація на успіх 🇺🇦



ВЕСЕЛА ЗАРЯДКА


5 ТЕХНІК ДЛЯ ТРЕНУВАННЯ ПСИХІЧНОЇ СТІЙКОСТІ



Як сказати "ні" без докорів совісті?

🔘 Звертайте увагу на відмову: «ні» рідко веде до помсти або кривавих наслідків.
Коли ви ввічливі та доброзичливі, ймовірність образи на вас вкрай мала.

🔘 Торгуйтеся з часом на відповідь: я не впевнений, що можу узагальнити цей пункт прямо зараз. Повернуся до цього пізніше, мені треба звіритися зі своїм розкладом.

🔘 Виробіть «свою політику». Коли ви живете за своїми принципами, люди з більшою ймовірністю поважатимуть вашу відповідь. "Вибач, але в мене є правило: я не даю списувати. Я пояснюю!"

🔘 Будьте «зламаною платівкою». Не гнівайтесь і не підвищуйте голос. Просто спокійно повторюйте те саме, поки співрозмовник не втомиться.

🔘 Використовуйте виноску на інші стосунки. Ваша відповідь повинна мати таку структуру: «Якщо я допоможу вам, то підведу інших»

🔘 Зробіть зустрічну пропозицію, підказавши людині інший ресурс або людину, яка може їм допомогти. Це не в моїй змозі , але я знаю, хто може допомогти.

Мотивація на успіх 🇺🇦


Як швидко виконати домашні завдання?


10 асертивних прав людини






Немає коментарів:

Дописати коментар

Міфи про психологів

    Н ам відомо, що в школах та садочках є психологи, але не завжди зрозуміло з якими питаннями до спеціалістів звертатись. Чим і в яких сит...